Dokumentacja geologiczno-inżynierska

dokumentacjaNasi doświadczeni specjaliści z zakresu geologii inżynierskiej są przygotowani do realizacji zadań projektowych, dokumentacyjnych i badawczych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia sprawną realizację powierzonych nam zleceń.
Badania geologiczno-inżynierskie wykonujemy na potrzeby projektów:

  • budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego,
  • infrastruktury publicznej i przemysłowej.
  • rezerwatów i ochrony środowiska

i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą z zakresu geologii inżynierskiej. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie!

Dokumentacja geologiczno-inżynierska

Dokumentacja geologiczno-inżynierska powinna zostać wykonana dla obiektów budowlanych zaliczonych do trzeciej kategorii geotechnicznej oraz w złożonych warunkach gruntowych drugiej kategorii. Wykonana zgodnie z przepisami prawa geologicznego i górniczego, często zawiera również informacje, które są podawane w opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego i projekcie geotechnicznym. Przed wykonaniem robót geologicznych należy sporządzić projekt robót geologicznych, który określa, jakie prace będą wykonywane w terenie i laboratorium. Warto pamiętać, że projekt robót i dokumentacja geologiczno-inżynierska wymagają zatwierdzenia przez organ administracji geologicznej, dlatego sporządzenie kompletu opracowań może potrwać kilka miesięcy. Nasza ekipa specjalistów z Bydgoszczy dokłada wszelkich starań, aby ten okres trwał jak najkrócej. Oferta naszej firmy obejmuje również wykonanie dokumentacji geotechnicznych i geologiczno-inżynierskich dla nietypowych inwestycji – zapraszamy do współpracy!